13.3 C
Brno
Čtvrtek, 30 března, 2023
DomůRady a NávodyMasážní a vířivé vany, jaké jsou možnosti a co od nich očekávat?

Masážní a vířivé vany, jaké jsou možnosti a co od nich očekávat?

Uvažujete o koupi masážní vany, abyste si mohli vychutnat výhody, jako jsou relaxační koupele, hydromasáž na prokrvení svalů nebo jemná vzduchová masáž, při které tisíce vzduchových bublinek masírují celé tělo. Naše masážní vany mohou být navíc doplněny o světelnou terapii (chromoterapii) a další doplňky, které vám zpříjemní proces koupání.

Z finančního hlediska není dnes již tak náročné pořídit si do koupelny svoji vlastní masážní vanu a využít tak blahodárných účinků vodní masáže. Chcete-li využít vaši vanu naplno, doporučujeme dokoupit i perličkový systém (airmasáž) a světelnou terapii s ovládáním světel (chromoterapii).

Masáž a relaxace ve vaně posílí vaše zdraví a zlepší náladu. Terapie barvami se stává stále důležitější a využívá se při různých léčebných postupech. Je založena na 6 základních barvách. Pomocí barev můžete překonat depresi, traumatu i nemoci.

Ovládání chromoterapie v masážní vaně se světlem
K navození klidu, uvolnění mysli a potlačení stresu z každodenního shonu napomůže terapie barevným světlem, která využívá barvy as nimi spojenou energii.

Barevný odstín můžete nastavit přímo ve vaně pomocí dálkového ovládání a nechat jej svítit během hydromasáže. Nebo můžete využít některý z předvolených programů, například prolínání všech barev, kdy se barva vody pomalu mění v celém spektru. Prolínání barev si můžete prohlédnout ve videu.

Použití barev při vodní masáži
Fialová: Uklidňuje nervy, pomáhá překonat stres, působí proti migréně. Použití ve vodní lázni podpoří regeneraci celého těla.

Modrá: Ideální pro uklidnění, uvolnění a meditaci. Pomáhá při koncentraci a podporuje kreativitu. Zmírňuje bolesti, působí uklidňujícím dojmem a chladí.

Žlutá: Stimuluje tělo a ducha. Přináší pozitivní energii a dobrou náladu. Naplňuje mysl pocitem vnitřní harmonie.

Oranžová: Zabraňuje depresi, vyzařuje radost ze života. Velmi dobře ovlivňuje funkci ledvin, příčného tlustého střeva a tlustého střeva.

Zelená: Přináší pocit harmonie a klidu. Ve spojení s hydromasáží pomáhá stabilizovat krevní tlak a nerovnováhu sleziny.

Červená: Řídí tok energie v těle. Barva je ideální pro použití po sportu nebo jiné fyzicky náročné aktivitě. Ve spojení s vodní masáží pomáhá při regeneraci svalů.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články